NOWOCZESNA PAPETERIA I DODATKI ŚLUBNE

POZNAJMY SIĘ

Ania i Ola to pochodzący z Krakowa duet – architekt i projektant graficzny. Pod szyldem Sundazed Stationery połączyłyśmy swoje doświadczenie z zakresu projektowania graficznego i wzornictwa z pasją do piękna.

Zajmujemy się realizacją kompleksowej oprawy graficznej wesel. Dbamy, aby wszystkie elementy graficzne na Waszym weselu były spójne – od zaproszeń, poprzez winietki i menu, aż po tablice i znaki informacyjne dla gości.

Więcej o nas

PAPETERIA ŚLUBNA DLA PAR KOCHAJĄCYCH DESIGN

Wierzymy, że dobrze zaprojektowana i pięknie wydrukowana papeteria potrafi wnieść magię i wyczarować unikatową atmosferę wesela. Wybierz spośród naszych gotowych projektów zaproszeń i papeterii ślubnych lub personalizuj je według swojego pomysłu.

Zobacz naszą ofertę

WEDŁUG WASZEGO POMYSŁU

Jeżeli masz własny pomysł na swoje zaproszenia ślubne i papeterię, napisz do nas. Chętnie zrealizujemy Wasze pomysły lub zaprojektujemy oryginalny set zaproszeń i papeterię pasujące do Waszego wesela. Zapoznaj się z naszą galerią indywidualnych projektów.

Zobacz indywidualne projekty

NAJPOPULARNIEJSZE SETY PAPETERII

Zobacz wszystkie

ZAMÓW ZAWIADOMIENIE O NOWEJ DACIE ŚLUBU

Zawiadomienia o nowej dacie wesela – wybieraj z gotowych projektów, lub zamów indywidualny, pasujący do Twoich zaproszeń. Personalizuj tło, design i treść. Wybierz wersję elektroniczną w .PDF lub klasyczne wydruki w kopertach! To elegancka, bezpieczna i ekologiczna alternatywa.

Dowiedz się więcej

DESIGN DLA FIRM

Twoja firma potrzebuje voucherów, zaproszeń czy wizytówek? A może myślisz o uspójnieniu lub zmianie wizerunku swojego biznesu? Chętnie pomożemy! Napisz do nas, by uzyskać ofertę.

Poznaj szczegóły

STWÓRZMY RAZEM COŚ PIĘKNEGO

Wynieś przyjęcie lub swój biznes na nowy poziom, dzięki personalizowanej oprawie graficznej, która odzwierciedli Twój styl. Kliknij w poniższy link, by uzyskać darmową wycenę.

Napisz do nas

ZAINSPIRUJ SIĘ!

Na naszym instagramie @sundazed.stationery publikujemy nie tylko nasze realizacje i projekty, ale też mnóstwo inspiracji oraz porad dotyczących organizacji przyjęcia weselnego i budowania jego spójnej oprawy graficznej.

Obserwuj nas