ZAPROSZENIA ŚLUBNE, PAPETERIA, DODATKI

JAK I KIEDY SKŁADAĆ ZAMÓWIENIA?

Realizujemy zarówno gotowe sety zaproszeń i dodatków, jak i indywidualne projekty. Pamiętajcie, że warto dograć projekt wcześniej, nie potrzebujecie do tego potwierdzonej listy gości i wszystkich dokładnych informacji. Wycena nic nie kosztuje!

Gotowe projekty

Wybieracie go z naszych gotowych setów. Każdy projekt możemy personalizować i dostosować do Waszych potrzeb.

Indywidualny projekt

Ogranicza nas jedynie wyobraźnia! Chętnie zrealizujemy dla Was customowy projekt, oparty na Waszym pomyśle lub inspiracjach!

JAK ZAMÓWIĆ DARMOWĄ WYCENĘ?

Zobaczcie, jak krok po kroku wygląda współpraca z nami i jakie informacje, na którym etapie będą potrzebne.

—01
Wybór projektu, szczegóły, wycena

Zastanówcie się, co potrzebujecie zamówić i co Wam się najbardziej podoba. Wybierzcie gotowy projekt lub opiszcie, co Wam w duszy gra. Na tym etapie dobrze wiedzieć, gdzie i kiedy będzie wesele oraz jaką ilość gości planujecie zaprosić.

Uzupełnijcie formularz na naszej stronie lub napiszcie do nas maila na adres aly@sundazedstationery.pl Wrócimy do Was z darmową wyceną lub dodatkowymi pytaniami.

—02
Akceptacja wyceny i wpłata zaliczki

Gdy wszystkie szczegóły się zgadzają i dokładnie się rozumiemy, dostaniecie od nas wycenę. Jeśli jest dla Was w porządku, podsumujemy dla Was całe zamówienie i poprosimy Was o wpłatę 60% zaliczki.

—03
Zabieramy się do pracy!

Proces projektowy zajmuje nam ok. 5 dni roboczych. Gotowy projekt prześlemy do Waszej akceptacji. Dostaniecie też wizualizacje, żeby upewnić się, że wszystko jest tak, jak sobie wymarzyliście.

—04
Akceptacja projektu, pełna lista gości, wpłata całości kwoty

Jeżeli cokolwiek chcecie poprawić, zgłaszacie to i poprawiamy. Gdy wszystko jest już ok, akceptujecie projekt, a my prosimy Was o dosłanie finalnej listy gości i brakujących informacji oraz o wpłatę reszty kwoty za zamówienie.

—05
Produkcja, druk i wysyłka

Od momentu otrzymania od Was finalnej listy gości oraz od zaksięgowania reszty kwoty za zamówienie potrzebujemy ok. 14 dni roboczych na realizację zamówienia. Bezpośrednio przed drukiem wysyłamy Wam wszystko jeszcze raz do finalnej akceptacji. Gdy wszystko jest gotowe, dajemy Wam znać i wysyłamy zamówienie kurierem. Jeżeli mieszkacie w Warszawie lub Krakowie, zapytajcie nas o możliwość odbioru osobistego!

Zamów darmową wycenę

O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ!

KIEDY ZAMAWIAĆ?

Warto dograć projekt jak najwcześniej. Pamiętajcie, że na jego realizację potrzebujemy około miesiąca.

NIE WYKONUJEMY DODRUKÓW

Dlatego warto zamówić kilka dodatkowych zaproszeń „na zaś” oraz jedno pamiątkowe dla Was.

WAŻNE!

Składajcie przemyślane zamówienia. Zaakceptowane zamówienie nie podlega zmianie.