POZNAJMY SIĘ!

BARDZO NAM MIŁO, ŻE TU TRAFILIŚCIE

Wiemy, że przed Wami cały maraton związany z organizacją Waszego Święta, dlatego obiecujemy, że pomożemy Wam przejść przez produkcję papeterii tak łatwo i przyjemnie, jak tylko to możliwe. Sundazed Stationery to projekt, który realizujemy od 2020 roku z pasji do piękna oraz radości, jaką daje nam bycie częścią Waszego wesela.

Za Sundazed Stationery stoimy my, kobiety – Aleksandra (Aly) Mirocka i Anna Urbanik. Po przeszło 12 latach przyjaźni i wspólnej pasji przyszedł moment, w którym postanowiłyśmy wykorzystać wykształcenie graficzne, architektoniczne i projektowane oraz przeszło 10 lat doświadczenia w branży digital, drukarskiej i wystawienniczej i połączyć je z naszą pasją, jaką są piękne, romantyczne i autentyczne wesela oraz rodzinne eventy.

Siłą Sundazed Stationery jest oryginalny design, perfekcyjnie dobrane kroje pisma oraz najlepszej jakości papiery. Współpracujemy z producentami papierów z całej Europy, dzięki czemu mamy pewność, że mają one nie tylko wysokie gramatury i przepiękne kolory, ale też powstają w zrównoważony sposób, spełniają normy EU oraz posiadają certyfikaty eko. Większość krojów pisma, z których korzystamy, pochodzi z niedużych domów typograficznych z Kalifornii, gdzie są ręcznie projektowane z dbałością o każdy detal.

Nasz styl jest nowoczesny i minimalistyczny, a zarazem romantyczny i ponadczasowy. Inspirujemy się najpiękniejszymi australijskimi weselami i toskańskim luzem. Sundazed oznacza „pijany słońcem” – ten stan, którego doświadczamy na wakacjach, kiedy czas płynie wolniej, powietrze pachnie i cały świat wydaje się zawieszony w magicznym dobrostanie. Chcemy by właśnie z takim odczuciem kojarzyła Wam się nasza papeteria.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

ZAPROSZENIA ŚLUBNE, PAPETERIA, DEKORACJE I WIELE WIĘCEJ

Zaprojektujemy oprawę graficzną Twojego wesela. Stworzymy dla Was zaproszenia ślubne i okolicznościowe, papeterię i druki na przyjęcie, logo z inicjałów Pary Młodej, personalizowane ścianki i postumenty. Pracujemy zarówno w oparciu o nasze gotowe projekty, jak i realizujemy indywidualne pomysły. Standardowo wysyłamy Wam wizualizacje, żebyście byli w 100% pewni jak będzie wyglądał finalny efekt. Pracujemy w tradycyjnych i szlachetnych technikach drukarskich, wykorzystujemy najwyższej jakości certyfikowane papiery o wysokich gramaturach. Doradzamy, edukujemy i dbamy o każdy detal Twojego przyjęcia.

Specjalizujemy się w branży ślubnej, ale chętnie też realizujemy zlecenia dla przyjęć rodzinnych, okolicznościowych i firmowych.