OFERTA SUNDAZED STATIONERY

ZREALIZUJMY WASZE

PINTERESTOWE MARZENIA

Oferujemy zaproszenia i papeterię ślubną, personalizowane dekoracje oraz ręcznie rwane wstążki. Nie możesz znaleźć tego, na czym Ci zależy? Napisz do nas

ZAPROSZENIA I PAPETERIA ŚLUBNA

Cały czas poszerzamy naszą ofertę gotowych setów zaproszeń ślubnych i uzupełniających je papeterii na przyjęcie. Wszystkie nasze projekty wykonujemy z największą dbałością o typograficzne detale, drukujemy na najwyższej jakości certyfikowanych papierach o wysokiej gramaturze. Złocenia, bigowania i perforacje wykonujemy ręcznie. Kochamy papier i design i wiemy, jaką ma moc!

Zobacz zaproszenia ślubne
Zobacz papeterię ślubną

ŚCIANKI I STANDY DEKORACYJNE

Ścianki powitalne, postumenty, tabliczki dekoracyjne z menu koktajli czy podpisy słodkich stołów. Wypożyczamy i sprzedajemy duże i małe standy dekoracyjne z nadrukiem i kolorem dopasowanym do oprawy graficznej i stylu wesela. Zobaczcie, co mamy w ofercie!

Dowiedz się więcej

RĘCZNIE RWANE WSTĄŻKI

Ręcznie rwane wstążki z jedwabnego szyfonu to przepiękny dodatek do papeterii, bukietów, dekoracji czy zgodnie z ostatnimi trendami – do przewiązania minimalistycznego tortu weselnego. Śmiemy twierdzić, że wszystko przewiązane taką wstążką momentalnie staje się romantyczne. Idealne dla fotografów jako rekwizyt do flatlay’ów czy zdjęć ślubnych detali. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Kup wstążki online

ZAINSPIRUJ SIĘ!

Na naszym instagramie @sundazed.stationery publikujemy nie tylko nasze realizacje i projekty, ale też mnóstwo inspiracji oraz porad dotyczących organizacji przyjęcia weselnego i budowania jego spójnej oprawy graficznej.

Obserwuj nas