PERSONALIZOWANE REALIZACJE
I INDYWIDUALNE PROJEKTY

Zachęcamy do zapoznania się z galerią personalizowanych realizacji – mamy nadzieję, że Was ona zainspiruje! Zobaczcie jak gotowy set potrafi zmienić swój charakter w zależności od dobranych papierów i uszlachetnień. Przypominamy, że zmiana treści oraz koloru nadruku, papieru, koperty oraz laku jest u nas w cenie. Masz pytania?

Napisz do nas

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Poniżej znajdziesz linki do naszych gotowych setów papeterii ślubnej oraz do dużych dekoracji i dodatków. Zachęcamy też do zobaczenia naszego instagrama @sundazed.stationery. Masz pytania?

Napisz do nas

GOTOWE SETY PAPETERII

Przeglądaj nasze gotowe zestawy papeterii w rekomendowanych przez nas kolorach. Znajdziesz też tu dokładny cennik zaproszeń i dodatków ślubnych z danego setu.

Dowiedz się więcej

ŚCIANKI, STANDY I TABLICE

Oprócz tradycyjnych planów stołów czy tablic na papierze lub pvc, wykonujemy też mniej konwencjonalne ścianki, postumenty i tablice z nadrukiem dopasowanym do stylu wesela. W tym nasz słynny Monolit! Kliknij poniżej by poznać szczegóły oferty.

Dowiedz się więcej

STWÓRZMY RAZEM COŚ PIĘKNEGO

Już wiesz, o czym marzysz? A może potrzebujesz porady? Opisz nam swoje wesele, prześlij inspiracje, a postaramy się doradzić i coś zaproponować. Kliknij w poniższy link, by uzyskać darmową wycenę.

Złóż zapytanie